تماس با پردا

تماس با پردا


فرم تماس با ما

برای دریافت پروپوزال رایگان مشخصات خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند -- در قسمت موضوع لطفا عنوان کسب و کار خود را مرقوم فرمایید

درباره پردا

به نام خدا

گروه برنامه نویسی پردا از سال 1389 فعالیت خود را در زمینه پروژه های اجرایی در بستر وب آغاز نمود ، و در سال 1392 در یک اقدام منسجم و برنامه ریزی شده اقدام به تولید و برنامه نویسی یک پنل محتوای وب سایت نمود که تا کنون به روز رسانی آن ادامه دارد ، البته این شروع گامی کوچک برای اهداف بلند این مجموعه بود.

تجربه پردا نشان می دهد با توجه به نوپا بودن این نوع از تجارت ،صاحبین مشاغل همواره با مشکلاتی نظیر مشخص نبودن قیمت برای این نوع از خدمات و همینطور شیوه ارائه متناسب محتوا دست به گریبان بوده اند .

لذا این گروه بر آن شد تا با ارائه خدماتی متناسب با نیاز هر صنف و با قیمتی کاملا رقابتی بستر حضور کلیه مشاغل با هر شکل و شیوه از تجارت را هموار نماید.

خوشبختانه این گروه توانست در بدو تاسیس با موسسات و مشتریانی در خور مانند فدراسیون دو میدانی ،انجمن ورزشهای کارگری ،هولدینگ تات ،مجموعه شرکت های توریستی نادیاپرواز ،فدراسیون تای کیک بوکسینگ ،فدراسیون جهانی کیک بوکس ،شرکت امنیتی پندار کوشک ایمن طرف قرارداد گردد.

اهم فعالیتهای این گروه به شرح ذیل است :

1.طراحی و توسعه انواع وب سایت و پورتال با پنل مدیریتی کاملا اختصاصی

2.طراحی انواع اپلیکیشن برای انواع پلتفرم ها

3.طراحی امور روابط مشتریان برای مشاغل مختلف

پردا با ارائه موارد فوق در یک پکیج تلاش در نظم و بهبود مشتری مداری برای همه مشاغل و سازمان ها را دارد.

 به امید همکاری و موفقیت


حمید عاشوریمدیر فروش و بازاریابی

نازگل علیپورطراح و گرافیست