بلاگ

معرفی صفحات جدید در وب سایت به گوگل

معرفی صفحات جدید در وب سایت به گوگل

معرفی صفحات جدید در وب سایت به گوگل

وب سایت شما همیشه به واسطه ربات های موتور های جستجوگر که اسپایدر هم نامیده می شوند در حال ایندکس شدن است، مسلما همه میدانند که گوگل بزرگترین موتور جستجوگر جهان است و ثبت صفحات در آن از ارزش بالایی برخوردار است

برای انجام این هدف کافی است عبارت submit url to google را سرچ نماییم و بدین ترتیب در ابتدای نتایج سرچ کادری پدیدار می شود که امکان ثبت آدرس جدید در وب سایتمان را به ما می دهد.

پس از ثبت و فشردن دکمه مرتبط گوگل به ما پیامی می دهد با این مضمون که امکان دارد به همین سرعت آدرس جدید ما ثبت نشود و این مورد نیاز به بررسی این شرکت دارد.

این مورد برای SEO می تواند بسیار حائز اهمیت باشد و به بهبود جستجوی نتایج مرتبط به وب سایت ما در گوگل کمک کند.، با این روش قبل از اینکه گوگل به سراغ ما بیاید ما به سراغش می رویم.

تحریم دامنه ها از طرف شرکت ریسلو برای ایران 7/24/2017 10:58:31 PM

تحریم دامنه ها از طرف شرکت ریسلو برای ایران

با توجه به تحریم های موجود علیه کشور،شرکت ریسلو اقدام به تغییر شرایط سرویس دهی و اعمال محدودیت کاربران ایرانی نموده است . و از تاریخ 18 جولای یا 27 تیر ماه در ریجسترار ریسلو امکان ثبت جدید دامنه در اکانت های با مشخصات ایرانی میسر نمی باشد.

آیا وب سایت شما ریسپانسیو یا واکنش گرا است ؟ 7/24/2017 1:46:55 AM

آیا وب سایت شما ریسپانسیو یا واکنش گرا است ؟

ریسپانسیو یا واکنش گرا قابلیت نمایش وب بر روی همه دستگاههای هوشمند بر اساس بازه نمایش هر یک از دستگاه ها می باشد.اگر پاسخ شما منفی است ،آگاه باشید که نیمی از مخاطبان خود را از دست داده اید زیرا کاربران وب امروزی از تبلت یا موبایل استفاده می کنند.

ابزاری کارآمد برای تهیه عکس و ویرایش آن از صفحات وب 7/22/2017 9:12:01 PM

ابزاری کارآمد برای تهیه عکس و ویرایش آن از صفحات وب

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نیاز به یک تصویر فوری از قسمتی یا تمام صفحات وب داشته باشید ، افزونه قدرتمند فایرفاکس به نام Nimbus Screen Capture علاوه بر انجام این کار تصاویر را برای شما ویرایش نیز می کند.