بلاگ

بلاگ

وب سایت شما همیشه به واسطه ربات های موتور های جستجوگر که اسپایدر هم نامیده می شوند در حال ایندکس شدن است، مسلما همه میدانند که گوگل بزرگترین موتور جستجوگر جهان است و ثبت صفحات در آن از ارزش بالایی برخوردار است

یکی از قدرتمند ترین قابلیت های فتوشاپ توانایی روتوش کردن عکس هاست. زمانی که می خواهید تصویری را ویرایش کنید، می توانید از ابزار مهرکلونی استفاده کنید. با این ابزار می توانید از تصویر نمونه برداری کنید و سپس آن نمونه را به هر جایی در همان تصویر یا در سند باز دیگری اعمال کنید.

موکاپ (Mockup) یا فایلهای پیش نمایش ، قالب های گرافیکی آماده ای هستند که در موضوعات مختلف و با فرمت PSD می توان در امور طراحی به بهترین شکل ممکن از آنها استفاده نمود. طراحان می توانند به کمک موکاپ، طرح اولیه خود را قبل از اجرا و چاپ در قالب اصلی مشاهده کنند.

سی ام اس در حقیقت یک نرم افزار تحت وب جهت مدیریت محتوای یک وب سایت است که در بین کاربران ایرانی به نام پنل مدیریت سایت یا پنل محتوا شناخته می شود، این نرم افزارها از سال 1990 به شکل اپن سورس یا متن باز در دسترس عموم قرار گرفته اند ....

این ابزارها برای کار با تصاویر دیجیتال و اصلاح مشکلات آنها مفید هستند. ابزار قلم موی ترمیم امکان انجام اصلاحات کوچیک و ناپدید کردن آنها در اطراف تصویر را می دهد. این ابزار با نمونه برداری از تصویر اولیه کار می کند

سردرگمی و اینکه از چه برنامه ای برای پنل مدیریتی خود استفاده نماییم همواره جز سوالات اساسی کاربران بوده و هست، کاربر ایرانی چطور میتواند بین امثال اپن سورس مانند جوملا و وردپرس و یا پنل های اختصاصی که در ایران توسط برنامه نویسان توسعه می یابند انتخاب نماید.

ابزار لاسو Lasso یکی از ابزار های محبوب در فتوشاپ می باشد و کار این ابزار انتخاب نواحی نا منظم است. ابزار لاسو دارای سه ابزار درونی با نام های Magnetic Lasso, Polygonal Lasso, Lasso می باشد که هر سه این ابزارها دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند .

در یک سری مقالات قصد داریم تا شما را با ترفندهای ساده اما کاربردی نرم افزار محبوب WORD آشنا نماییم، با بکار بستن این ترفندها در کار خود با نرم افزار Word سرعت بخشید و همچنین خود را حرفه ای تر نشان دهید.

نرم افزا فتو شاپ با قرار دادن ابزارهای متنوعی که در اختیار کاربر می گذارد.به طور حرفه ای برای تولید و ویرایش عکس استفاده می شود.یکی از قابلیت های این نرم افزار قرار دادن لوگو یا تصویر بر روی اجسام است.قصد داریم با آنجام یک سری مراحل ساده اما کاربردی آن را به شما آموزش دهیم.

کاربرد و معرفی Text Tool همانطور که از نام آن مشخص است برای ایجاد یک متن با افکت های مختلف و درصد رنگی های متفاوت در یک کادر بکار می رود . در این بخش می خواهم به طور کامل به معرفی Text Tool پرداخته و تمام تنظیمات آن را برای شما کاربران محترم که قصد یادگیری نرم افزار کرل را دارید به طور کامل آموزش دهیم .

1 2 Last